Serwis Philips Saeco Necta Gaggia. Kawa do ekspresu Lavazza 2020-09-07T08:38:09+02:00

Ekspresy do kawy

Ekspresy – oferta

Nowoczesne ekspresy do kawy Saeco, Phillips Saeco, Necta i Gaggia – profesjonalne i domowe. Sprzedaż i wynajem. Gwarancja jakości i najlepszego smaku.

Ziarnko kawy

Najlepsze kawy, herbaty i akcesoria do ekspresów

Spożywana o poranku, podczas spotkania biznesowego lub serwowana w restauracji. Nieważne gdzie, liczy się jej jakość. W naszym sklepie najlepsze kawy mielone
i ziarniste oraz kapsułki z kawą.

Autoryzowany serwis ekspresów do kawy

Autoryzowany serwis

Prowadzimy autoryzowany serwis małego AGD firmy Philips oraz ekspresów Saeco, Phillips Saeco, Gaggia oraz Necta. Oferujemy odbiór sprzętu, diagnozę, naprawę oraz ekspres zastępczy.

Sprzedaż markowych ekspresów i kawy – Flint Espresso z Warszawy

Pyszna i aromatyczna kawa każdego dnia to dla wielu osób ważny element codziennego życia. Aby napój pobudzał do działania potrzebne są nie tylko dobrej jakości ziarna, ale również profesjonalne ekspresy do kawy. W ofercie firmy Flint Espresso znajdą Państwo najwyższej klasy sprzęty cenionych na całym świecie producentów: Saeco, Gaggia oraz Necta. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, naprawą i dzierżawą ekspresów, lecz także dystrybucją doskonałych kaw do ekspresu (m. in. Lavazza, Pascucci, Morganti, Grosmi) oraz herbat. Dokładamy wszelkich starań, aby systematycznie uzupełniać naszą ofertę o nowe rodzaje kaw, ekspresów oraz akcesoriów do czyszczenia i konserwacji urządzeń.

Bogata oferta ekspresów do kawy

Naszym celem jest sprostanie wymaganiom, jakie stawiają przed nami Klienci. Obsługujemy zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak również osoby prywatne. W naszej ofercie stawiamy na różnorodność. Proponujemy Klientom wysokiej klasy ekspresy domowe oraz profesjonalne urządzenia przeznaczone do biur oraz lokali gastronomicznych.

Ekspresy SAECO, Philips, Gaggia – produkty z najwyższej półki

Ekspresy SAECO należą do jednych z najlepszych produktów do parzenia aromatycznej kawy. W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele ekspresów ciśnieniowych pozwalających cieszyć perfekcyjnym smakiem świeżo zmielonych ziaren. Zaawansowana technologia pozwala na dostosowanie danego sprzętu do potrzeb użytkownika. Oferujemy kompleksową obsługę Klientów. Skupiamy się nie tylko na dystrybucji urządzeń, ale również na prowadzeniu autoryzowanego serwisu SAECO, Phillips Saeco, Gaggia oraz Necta w Warszawie.

Zaufaj specjalistom od kawy

Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam na wyselekcjonowanie najlepszych produktów do parzenia kawy. Dokładamy wszelkich starań, aby poszerzać swoje umiejętności. Dzięki temu możemy pomóc w doborze najlepszego ekspresu dopasowanego do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Oferujemy również szeroką gamę produktów przeznaczonych do konserwacji ekspresów. Wszystkie artykuły dostępne są na stronie internetowej. Zapraszamy również do wizyty w naszym sklepie z kawą w Warszawie.

Nasi partnerzy:

Grosmi

Pascucci

Morganti

Lavazza

Najczęściej wybierane produkty

Sprawdź co wybrali inni. Wybierz swój smak i aromat. Wybierz jakość, którą będziesz się delektował każdego dnia.

Przejdź do sklepu

Zapraszamy… na kawę!

Oczywiście w naszym salonie częstujemy wyborną kawą, którą mamy w ofercie. Na miejscu proponujemy zapoznanie się z oferowanymi ekspresami, urządzeniami i akcesoriami.

Serwis Nowolipki czynny:
Pn. – Pt. 8:00 – 17:00
Sb. 8:00 – 14:00

E-mail: biuro@flintespresso.eu
E-mail: serwis@flintespresso.eu
Tel. 22 636 07 10 / 604 744 456

Serwis Jagiellońska czynny:
Pn. – Pt. 8:00 – 16:00
E-mail: biuro@flintespresso.eu
E-mail: serwis2@flintespresso.eu
Tel. 22 614 19 41 / 500 201 694

Blog