Dlaczego Flint Espresso? 2018-05-10T16:45:48+00:00
uśmiechnięta kobieta

Reagujemy szybko

Czas reakcji na serwis wynosi 24 godziny w przypadku awarii zgłoszonych od poniedziałku do piątku. Jeżeli zgłoszenie pojawi się do godziny 12:00, interweniujemy tego samego dnia. W celu usprawnienia obsługi, współpracujemy z zewnętrznymi serwisami, które otrzymują autoryzacje na wykonywane usługi.

Lubimy wyzwania

Jeżeli pojawiają się u nas ekspresy innych marek niż Saeco czy Philips Saeco, korzystamy z serwisów z innymi autoryzacjami, dzięki czemu mamy dostęp do wielu części i schematów technicznych. Jesteśmy w stanie naprawić każdy ekspres.

Dopasowujemy się do klienta

Oferujemy możliwość osobistego dostarczenia ekspresu do salonu lub skorzystania z usług firmy kurierskiej. Na życzenie klienta dojeżdżamy pod wskazany adres w Warszawie lub obrębie 20 km.

Stosujemy oryginalne części

Korzystamy z oryginalnych części oraz środków do czyszczenia i konserwacji. Nasi technicy przechodzą szkolenia, uprawniające do korzystania z profesjonalnych środków.

Działamy… ekspresowo!

Naprawy trwają zwykle od 2 do 3 dni. Gdy jesteśmy uzależnieni od dostaw oryginalnych części, czas naprawy może ulec zmianie. W takich sytuacjach naszym klientom przysługuje bezpłatnie ekspres zastępczy.

Dajemy gwarancję

Na ekspresy udzielamy 12-miesięcznej gwarancji w przypadku zakupu na działalność gospodarczą lub 24-miesięcznej w przypadku zakupu na osobę prywatną. Zapewniamy fachową pomoc przez cały okres użytkowania sprzętu. Nawet po gwarancji.

Przejdź do sklepu

Ekspresowe zakupy?

Tylko w sklepie online Flint Espresso!
Przejdź do sklepu