Dlaczego Flint Espresso? 2019-01-15T07:23:19+01:00
uśmiechnięta kobieta

Serwis ekspresów do kawy Flint Espresso – dlaczego my?

Przedstawiamy Państwu sześć najważniejszych powodów, dla których spośród wszystkich serwisów oraz dystrybutorów ekspresów do kawy w Warszawie powinni Państwo wybrać właśnie nas.

Czas reakcji naszych serwisantów wynosi 24 godziny w przypadku awarii zgłoszonych od poniedziałku do piątku. Jeżeli zgłoszenie pojawi się do godziny 12:00, interweniujemy tego samego dnia. W celu usprawnienia obsługi, współpracujemy z zewnętrznymi serwisami, które otrzymują autoryzacje na wykonywane usługi.[/fusion_text]

Lubimy wyzwania

Jeżeli pojawiają się u nas wymagające naprawy ekspresy innych marek niż Saeco czy Necta, również chętnie podejmujemy się napraw! Jesteśmy w stanie naprawić każdy ekspres.

Dopasowujemy się do Klienta

Oferujemy możliwość osobistego dostarczenia ekspresu do salonu lub skorzystania z usług firmy kurierskiej. Na życzenie Klienta dojeżdżamy pod wskazany adres w Warszawie oraz do miejscowości w obrębie 20 km od Warszawy.

Stosujemy oryginalne części

Korzystamy z oryginalnych części oraz środków do czyszczenia i konserwacji. Nasi technicy przechodzą szkolenia, uprawniające do korzystania z profesjonalnych środków.

Działamy… ekspresowo!

Naprawy trwają zwykle od 2 do 3 dni. Gdy jesteśmy uzależnieni od dostaw oryginalnych części, czas naprawy może ulec zmianie. W takich sytuacjach naszym Klientom przysługuje ekspres zastępczy.

Dajemy gwarancję

Na ekspresy udzielamy 12-miesięcznej gwarancji w przypadku zakupu na działalność gospodarczą lub 24-miesięcznej w przypadku zakupu na osobę prywatną. Zapewniamy fachową pomoc przez cały okres użytkowania sprzętu, a nawet po upływie czasu gwarancji.

Przejdź do sklepu

Ekspresowe zakupy?

Tylko w sklepie online Flint Espresso!
Przejdź do sklepu