• Gaggia Accademia Gaggia Accademia

  Gaggia Accademia

  6,490.00 
  Naciskając przycisk w kawiarce Gaggia Accademia, która jest arcydziełem techniki i designu, z łatwością przyrządzisz szeroki wybór swoich ulubionych napojów. Dzięki wysokiej jakości ceramicznemu młynkowi, w kilka sekund -  espresso, latte macchiato, czy cappuccino o różnych mocach - jest w zasięgu Twojej ręki. To tak, jakby mieć swojego profesjonalnego baristę w domu. Możesz zaparzyć dwie filiżanki kawy jednocześnie, co zaoszczędzi Ci czas i pozwoli cieszyć się wspólną kawą z bliskimi. Kawiarka wyposażona jest w dwie dysze do espresso i do gorącej wody oraz dzbanek na mleko.  Parzenie dobrej kawy teraz nie może być prostsze.
 • Gaggia Brera Silver Gaggia Classic

  Gaggia Brera Silver

  1,949.00 

  W pełni automatyczna Gaggia Brera Silver, to kawiarka intuicyjna w użyciu. Ekspres wyposażony jest w wysokiej jakości, wytrzymały ceramiczny młynek do kawy, który możesz zaprogramować tak, aby uzyskać swoją ulubiona kawę według własnych preferencji. Dużymi plusami tej kawiarki jest jej energooszczędność: po upływie godziny przełącza się w stan czuwania oraz system czyszczenia: czyści się automatycznie, zachowując całkowitą gotowość do pracy.

  Inne modele z rodziny Gaggia znajdziesz tutaj!

 • Promocja!

  Gaggia Cadorna Milk

  2,999.00  2,749.00 
  Gaggia Cadorna Milk to automatyczny ekspres do kaw czarnych i mlecznych, który doskonale sprawdzi się w każdym domu. Wygląd ekspresu Gaggia Cadorna Milk świetnie nawiązuje do włoskiego stylu przy zachowaniu nowoczesnych standardów. Obudowa ekspresu do kawy Gaggia Cadorna Milk została wykonana z tworzywa ABS w kolorze czarnym. Wyświetlacz TFT sprawia, że korzystanie z ekspresu staje się dziecinnie proste. Z ekspresem Gaggia Cadorna Milk przygotujemy kawy czarne jak i kawy mleczne. Spienianie mleka odbywa się w sposób automatyczny a dzięki funkcji profilowania każdy z domowników może przygotować wyśmienitą kawę według swojej ulubionej receptury zapisanej w urządzeniu. Ten wyjątkowy ekspres do kawy posiada wbudowany młynek z żarnami ceramicznymi. Wylewka kawy, której wysokość możemy ustawić od 70 do 155 mm umożliwia korzystanie zarówno z niskich filiżanek do espresso jak i wysokich szklanek do latte. Pojemnik na kawę ziarnista o pojemności 300 g oraz pojemnik wody o pojemności 1,5 L sprawia, że ekspresu Gaggia Cadorna nie trzeba często uzupełniać.
 • Promocja!

  Gaggia Cadorna Plus

  2,499.00  2,299.00 
  Gaggia Cadorna Plus to automatyczny ekspres do kawy czarnej, który doskonale sprawdzi się w każdym domu. Wygląd ekspresu Gaggia Cadorna Plus świetnie nawiązuje do włoskiego stylu przy zachowaniu nowoczesnych standardów. Obudowa ekspresu do kawy Gaggia Cadorna Plus została wykonana z tworzywa ABS w kolorze czarnym. Wyświetlacz TFT sprawia, że korzystanie z ekspresu staje się dziecinnie proste. Z ekspresem Gaggia Cadorna Plus przygotujemy kawy czarne jak i kawy mleczne. Spienianie mleka odbywa się jak w prawdziwej włoskiej kawiarni przy pomocy dyszy panarello a dzięki funkcji profilowania każdy z domowników może przygotować wyśmienitą kawę według swojej ulubionej receptury zapisanej w urządzeniu. Ten wyjątkowy ekspres do kawy posiada wbudowany młynek z żarnami ceramicznymi. Wylewka kawy, której wysokość możemy ustawić od 70 do 155 mm umożliwia korzystanie zarówno z niskich filiżanek do espresso jak i wysokich szklanek do latte. Pojemnik na kawę ziarnista o pojemności 300 g oraz pojemnik wody o pojemności 1,5 L sprawia, że ekspresu Gaggia Cadorna nie trzeba często uzupełniać.
 • Promocja!

  Gaggia Cadorna Prestige

  3,499.00  3,199.00 
  Gaggia Cadorna Prestige to automatyczny ekspres, który w domowym zaciszu przygotuje każdy rodzaj kawy czarnej i mlecznej. Wygląd ekspresu Gaggia Cadorna Prestige świetnie nawiązuje do włoskiego stylu przy zachowaniu nowoczesnych standardów. Obudowa ekspresu do kawy Gaggia Cadorna Prestige została wykonana z tworzywa ABS w kolorze czarnym z antracytowym frontem. Wyświetlacz TFT sprawia, że korzystanie z ekspresu staje się dziecinnie proste. Z ekspresem Gaggia Cadorna Prestige przygotujemy kawy czarne jak i kawy mleczne. Spienianie mleka odbywa się w sposób w pełni automatyczny dzięki systemowi One Touch Cappuccino, a dzięki funkcji profilowania każdy z domowników może przygotować wyśmienitą kawę według swojej ulubionej receptury zapisanej w urządzeniu. Ten wyjątkowy ekspres do kawy posiada wbudowany młynek z żarnami ceramicznymi. Wylewka kawy, której wysokość możemy ustawić od 70 do 155 mm umożliwia korzystanie zarówno z niskich filiżanek do espresso jak i wysokich szklanek do latte. Pojemnik na kawę ziarnista o pojemności 300 g oraz pojemnik wody o pojemności 1,5 L sprawia, że ekspresu Gaggia Cadorna nie trzeba często uzupełniać.
 • Gaggia Carezza ekspres do kawy

  Gaggia Carezza

  1,099.00 

  Gaggia Carezza to połączenie profesjonalizmu z najnowszą technologią w wielkim stylu. To oni w dalszym ciągu tworzą znakomite włoskie espresso, z którego Achille Gaggia byłby dumny. Sekret wspaniałego włoskiego espresso w kawiarce Gaggia Carezza tkwi w budowie filtra. To on reguluje ciśnienie wody i pomaga zoptymalizować ekstrakt z kawy.

  Inne modele z rodziny Gaggia znajdziesz tutaj!

 • Gaggia Classic Gaggia Classic

  Gaggia Classic

  1,299.00 

  W Gaggia Classic tradycja spotkała się z ponadczasowym designem, za którym stoi szlachetna stal. Gaggia Classic to ekspres uwielbiany przez miłośników kawy na całym świecie. Twórcy tego ekspresu dołożyli wszelkich starań abyś poczuł taki smak kawy, jaki podają w najlepszej kawiarni. Ten ręczny ekspres do kawy z podgrzewanym profesjonalnych uchwytem ciśnieniowym sprawia, że kawa pochodząca z tego ekspresu jest wyśmienita. Odpowiednie proporcje kawy, odpowiednie ciśnienie oraz temperatura wody sprawiają, że dostajemy maksimum smaku i aromatu.

  Inne modele z rodziny Gaggia znajdziesz tutaj!

 • Gaggia Gran Prestige flint espresso
   

  Każdego dnia ciesz się smakiem prawdziwego włoskiego espresso dzięki Gaggia Gran Deluxe!

  Elegancki design ekspresu Gaggia Gran Deluxe to wynik pasji i wieloletniego doświadczenie firmy Gaggia.

  Inne modele z rodziny Gaggia znajdziesz tutaj!

 • Gaggia Gran Prestige flint espresso
   

  Każdego dnia ciesz się smakiem prawdziwego włoskiego espresso dzięki Gaggia Gran Prestige!

  Elegancki design ekspresu Gaggia Gran Prestige to wynik pasji i wieloletniego doświadczenie firmy Gaggia.

  Inne modele z rodziny Gaggia znajdziesz tutaj!

 • Gaggia Gran Style Gaggia Gran Style
   

  Każdego dnia ciesz się smakiem prawdziwego włoskiego espresso dzięki Gaggia Gran Style!

  Elegancki design ekspresu Gaggia Gran Style to wynik pasji i wieloletniego doświadczenie firmy Gaggia.

  Inne modele z rodziny Gaggia znajdziesz tutaj!

 • Saeco Aquaclean

  129.00 

  Stosując filtr Saeco Aquaclean zyskujesz:

  • Idealnie czystą wodę dzięki czemu zyskasz bogatszy aromat i smak kawy.
  • Przedłużenie żywotności ekspresu.
  • Wymieniaj raz na 3 miesiące

  Kup również smar do bloku zaparzającego oraz odkamieniacz saeco!

 • Saeco Cleaning Powder usuwa osady oraz nieprzyjemne zapachy powstałe na skutek używania mleka.

  • opakowanie zawiera - 6 saszetek proszku.

  Kup również filtr Brita Intenza+ oraz smar do bloku zaparzającego!