Sklep z kawą Flint Espresso – nasza oferta

Flint Espresso to nie tylko dystrybutor najlepszych ekspresów do zastosowania domowego i profesjonalnego. Prowadzimy również doskonale zaopatrzony sklep z kawą różnych gatunków i dostępną w wielu formach. Oferujemy kawę od najlepszych światowych producentów, którą częściowo sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, gdzie jest palona według naszych wytycznych. To zarówno kawa ziarnista, jak i wygodne w użytkowaniu kapsułki i saszetki. Dzięki temu każdy użytkownik ekspresu znajdzie tu odpowiedni produkt.

Kawa ziarnista, mielona, w kapsułkach

Jeżeli szukają Państwo sklepu z kawą, w którym znaleźć można wiele aromatycznych gatunków od najlepszych producentów, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Jesteśmy pasjonatami tego niezwykłego naparu, dlatego dbamy o dostępność najlepszych ziaren. W asortymencie znajduje się:

  • kawa ziarnista – idealna do ekspresów z młynkiem lub ręcznego mielenia,
  • kawa mielona – doskonała do parzenia tradycyjnego lub prostszych modeli ekspresów,
  • kawa w kapsułkach – do ekspresów kapsułkowych,
  • kawa w saszetkach – przeznaczona do specjalnego rodzaju ekspresów ciśnieniowych.

Zadbaliśmy o to, aby w asortymencie znalazła się kawa odpowiednia do każdego typu parzenia i zachwycająca smakiem. Dysponujemy też zarówno łagodnymi, jak i zdecydowanymi wariantami smakowymi. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo ekspres do biura lub profesjonalne urządzenie gastronomiczne z młynkiem, czy też domowy sprzęt na kapsułki, mamy dla Was odpowiednią kawę. Każdy smakosz znajdzie u nas coś dla siebie. Atutem oferty jest nie tylko jej różnorodność, ale też przystępne ceny.

Zachęcamy do zapoznania się również z pozostałym asortymentem naszego sklepu.