O naprawie 2020-04-28T10:49:45+02:00
serwis ekspresów

Serwis ekspresów do kawy – o naprawie

Ekspres nie spienia mleka lub nie podgrzewa wody? Nie mogą Państwo poczęstować swoich gości pyszną kawą? Nasze mieszczące się w Warszawie serwisy ekspresów do kawy pomogą szybko rozwiązać te i inne problemy. Zajmujemy się naprawą oraz konserwacją ekspresów domowych, gastronomicznych i biurowych wszystkich znanych marek.

Oferujemy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz serwis ekspresów zakupionych w innych punktach sprzedaży. Prowadzimy autoryzowany serwis SAECO, Phillips Saeco, Gaggia oraz Necta. Z ekspresami innych producentów także doskonale sobie radzimy – zapraszamy Klientów z urządzeniami marek takich jak: Siemens, Bosch, Jura, De’Longhi, Nivona, Krups, Sanremo.

Serwis obejmuje:

  • odbiór ekspresu od Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej – koszt transportu firmą kurierską wynosi 20 zł netto w jedną stronę,
    dojazd technika,
  • dojazd technika,
  • diagnozę sprzętu przed naprawą – koszt usługi wynosi 50 zł, jednak w przypadku zlecenia naprawy w naszym punkcie serwisowym diagnoza jest bezpłatna,
  • infolinię serwisową: szybką pomoc techniczną oraz fachowe doradztwo dla naszych Klientów kawowych,
  • użyczenie ekspresu zastępczego na czas serwisowania sprzętu,
  • usługi konserwacyjno-naprawcze bezpośrednio u Klienta.

Cennik usług serwisowych

Diagnoza serwisowa / kosztorys 50 zł (koszt odliczany od usługi serwisowej)
Koszt roboczogodziny serwisu stacjonarnego 80 zł
Koszt roboczogodziny serwisu u Klienta 100 zł
Koszt dojazdu w Warszawie 60 zł
Koszt dojazdu poza Warszawą 1,20 zł za km

*Podane ceny są cenami netto

Jak skorzystać z usługi?

Uszkodzony sprzęt należy dostarczyć do serwisu ekspresów osobiście bądź nadać przesyłkę kurierską wraz z opisem usterki. Istnieje możliwość przyjazdu serwisanta do siedziby Klienta.
Klientów indywidualnych oraz przedstawicieli firm zapraszamy do naszych punktów serwisowych, mieszczących się przy ul. Nowolipki 25 oraz ul. Jagiellońskiej 88 w Warszawie lub kontaktu telefonicznego pod numerem 22 636 07 10 lub 22 614 19 41.

W sklepach w Warszawie mamy w sprzedaży uszczelki, filtry, smary oraz odkamieniacze, które pozwolą Państwu zadbać o ekspres i uniknąć wielu usterek. Usługi serwisowe świadczymy na terenie całego kraju. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu ekspresów.

Każdy ekspres postawimy na nogi, by naszych Klientów na nogi stawiała kawa – najlepsza jest dostępna w sklepie internetowym Flint Espresso!