Ekspres do biura i gastronomii – ekspresy profesjonalne

Przygotowywanie kawy w biurze lub lokalu gastronomicznym wiąże się z innymi oczekiwaniami wobec ekspresu niż w przypadku urządzeń domowych. Ekspres do biura powinien wyróżniać się przede wszystkim dużą wydajnością oraz ułatwioną eksploatacją i obsługą, podczas gdy w przypadku ekspresów gastronomicznych liczy się przystosowanie do intensywnego użytkowania oraz wszechstronność.

Nasza oferta obejmuje najlepsze urządzenia do każdego zastosowania. To wyłącznie nowoczesne ekspresy najnowszych marek, które na pewno nie zawiodą Państwa oczekiwań.

Jaki ekspres do biura wybrać?

Idealny ekspres do biura powinien mieć profesjonalną homologację, która gwarantuje m.in. jego wydajność i wytrzymałość na intensywną eksploatację. Ważna jest również łatwość obsługi, tak aby każdy z pracowników mógł bez problemu przygotować ulubiony napój. Dlatego chętnie wybierane są urządzenia automatyczne z wbudowanym spieniaczem do mleka, który pomoże uzyskać m.in. idealne cappuccino czy latte macchiato. Nasi klienci najchętniej wybierają też ekspresy kompaktowe, które nie zajmą dużo miejsca w pokoju socjalnym lub biurowej kuchni.

Ekspresy gastronomiczne – najwyższa jakość i wydajność

Ekspres gastronomiczny jest urządzeniem, na którym nie warto oszczędzać, szczególnie jeśli kawa ma być jednym z głównych punktów menu lokalu. Urządzenia tego typu muszą być wydajne i solidne – tak, aby znieść duże obciążenie wywołane intensywną pracą. Liczy się także możliwość indywidualnej regulacji poszczególnych parametrów, która pozwoli baristom wykorzystać swoją wiedzę przy parzeniu idealnego naparu. Ważne, by dopasować wielkość i wydajność maszyny do indywidualnych potrzeb. Warto zwrócić uwagę na pojemność zbiorników na kawę, wodę czy mleko oraz wbudowany licznik kaw, który ułatwi kontrolę nad pracą urządzenia.