Kawa do ekspresu od najlepszych producentów

Flint Espresso to nie tylko dystrybutor najlepszych ekspresów do zastosowania domowego i profesjonalnego. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala na wyselekcjonowanie najlepszych gatunków kaw sprowadzanych z Włoch. Oferujemy naszym Klientom aromatyczne ziarna od czołowych światowych producentów. Zadbaliśmy o to, aby w asortymencie znalazła się kawa odpowiednia do każdego typu parzenia. Atutem oferty jest nie tylko jej różnorodność, ale również przystępne ceny.

Kawa ziarnista, mielona bądź w kapsułkach

Niesamowity smak i aromat kawy można uzyskać tylko podczas parzenia najwyższej jakości ziaren. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką gamę najwyższej jakości kaw do wszystkich rodzajów ekspresów.
Połączenie wysokiej klasy ekspresów oraz najlepszych ziaren sprawia, że każdy smakosz kawy będzie mógł cieszyć się swoim ulubionym aromatycznym napojem każdego dnia. Oferujemy Państwu kawę Lavazza , Pascucci i Grosmi oraz kapsułki Nespresso i Lavazza.

Jak osiągnąć pełnię smaku kawy z ekspresu?

Dlaczego warto używać świeżej kawy ziarnistej do ekspresu? Bo tylko taki rodzaj ziaren zachowuje cały swój aromat. Nawet szczelnie zamknięte opakowanie zmielonej kawy nie jest w stanie oddać niepowtarzalnego smaku i aromatu, jakie oferuje prawdziwa kawa ziarnista. Dlatego warto zdecydować się na zakup ekspresu z wbudowanym młynkiem. Dzięki temu można cieszyć się aromatyczną kawą codziennie.