• nespresso grosmi

Prawdziwe możliwości ekspresu na kapsułki!

Ekspresy na kapsułki zyskały sobie wielu fanów. I nic dziwnego! Przygotowanie kawy w takim ekspresie jest szybkie i wygodne. Na raz używa się jednej kapsułki, którą od razu potem się wyrzuca, użytkownik nie ma więc problemu z dosypywaniem ziaren. Ekspresy są małe, mieszczą się w każdej kuchni, wygodnie dolewa się do nich wody i jeszcze wygodniej czyści. Część osób narzeka jednak na smak kawy lub po prostu chciałaby spróbować czegoś nowego, spoza standardowych smaków. „Prawdziwi” kawosze, którzy uwielbiają smak zwykłej czarnej kawy, nie raz zastanawiają się, czy z niepozornego ekspresu da się wycisnąć nieco więcej. Przekonajmy się!

Trochę inne kapsułki

Niewiele osób wie o tym, że poza standardowymi kapsułkami Nespresso, do ekspresu można kupić mieszanki innych kaw. Wystarczy zajrzeć do sklepu online dobrego dostawcy kawy. Przygotowanie kawy w niczym nie różni się od użycia standardowej kapsułki. Po prostu umieszczamy ją w dedykowanym otworze, a ekspres zaparzy kawę ciśnieniowo. Wybór innej kawy niż standardowe smaki oferowane przez Nespresso może być miłą odmianą dla standardowej oferty. Kapsułki do ekspresu są także fantastycznym prezentem dla osoby, która posiada ekspres na kapsułki do lat, lecz przestała go używać, gdyż znudziły jej się już smaki standardowych kaw.

Grosmi Supremo

Jedną z kaw, którą można kupić w formie kapsułek Nespresso, jest kawa Grosmi Supremo. To 100% mieszanka arabiki, która pochodzi z centralnej i południowej Ameryki. Grosmi Supremo to kawa cechująca się słodkim smakiem i bogatym aromatem, która zachwyca prawdziwych koneserów. Charakteryzuje się delikatną kwiatową nutą zapachową. Odpowiednie palenie nadaje jej słodkiego, pełnego, ale subtelnego smaku. Grosmi Supremo należy zamawiać z wyprzedzeniem. Wtedy dany sprzedawca może dostarczyć nam świeży produkt, zamawiając go u dostawcy. Kawa nie traci niepotrzebnie swoich walorów, leżakując w magazynie. Dla fanów intensywnego i wyrazistego espresso lepiej sprawdzą się kapsułki Grosmi Espresso Bar.

2019-03-20T16:03:55+01:00